Home » Shop » Sony Bravia OLED XR-42A90K
Home Beeld & Geluid OLED Televisies
Sony Bravia OLED XR-42A90K
Voor 16.00 besteld, morgen in huis
Beoordelingen (0)
Kenmerken
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Sony Bravia OLED XR-42A90K” Reactie annuleren
Your email address will not be published. Required fields are marked
Kenmerken
EAN 4548736138391
Product code XR42A90KAEP
Kleur Zwart
Beeldscherm
Schermdiagonaal 42 inch
HDR10 Ja
HDR10+ Nee
HLG Ja
Paneeltype OLED
Refreshrate 100/120 Hz
Schermvorm Flat
Resolutie 4K Ultra HD
Backlight Self-emitting
HDR Weergave Ja
Smart TV
Smart TV Ja
Besturingssysteem Android TV
Audio
Composiet video-uitgang Ja
Luidsprekers 3
Vermogen 25 W
Netwerk
Wi-Fi Ja
Bluetooth Ja
Ethernet LAN Ja
Poorten & interfaces
Composiet video-uitgang Ja
Aantal USB 2.0-poorten 2
HDMI-poorten 4
Aantal Ethernet poorten 1
Common interface Plus (CI+) Ja
Wi-Fi Ja
Bluetooth Ja
Prestatie
Resolutie 4K Ultra HD
Dolby Vision Ja
Besturingssysteem Android TV
Design
Kleur Zwart
Introductiejaar 2022
Schermdiagonaal 42 inch
Ambilight Nee
Energie
AC invoer frequentie 50 Hz
AC invoer voltage 220 - 240 V
Energie-efficiëntie-index A tot G
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 52 kWu
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 67 kWu
Energie-efficiëntieklasse (SDR) G
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
Vermogen 25 W
Technische details
VESA-standaard 200x200 mm
Gewicht en omvang
Breedte 933 mm
Diepte 57 mm
Hoogte 546 mm